Кошик
15 відгуків
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3

Дитячий транспорт

У цій категорії нашого інтернет-магазину уявлень величезний вибір транспорту для дітей.

Тут легко можна підібрати своєму чаду все, що завгодно, починаючи від роликів і самоката, і до великого електромобіля!

1 2 ... 11

Дитячий транспорт дуже важливий в житті дитини

Транспорт для дітей відіграє в житті дитини дуже велику роль.

У наш час жодна дитина не обійдеться без коляски, велосипеди, каталки чи розкішного електромобіля. Залежно від віку змінюється і транспорт, яким користується дитина. Альо, тім не менш, необхідність у ньому є завжди. 

Купити дитячий транспорт своїй дитині знадобиться в будь-якому віці і батькам необхідно в цьому орієнтуватися. Нижче спробуємо провести короткий екскурс.

Для самих маленьких діток транспорт обмежується як мінімум коляскою (правда і тут вони бувають настільки різноманітні, що є де розбігтися). Тут, безперечно, є лідером трансформери зима-літо. Така коляска послужити дуже довго.

Далі, коли трохи підростуть, вже йдуть каталки з ручкою і без (вони ж каталки-Толокар), триколісні велосипеди з ручкою або без, ходунки. У цьому віці дитина не завжди може самостійно кататися, тому в більшості товарів цієї категорії передбачена ручка для дорослих.

Спортивні велосипеди, електромобілі і багато іншого вже для старших діток. Дитячий транспорт цієї вікової категорії найцікавіший. Величезний вибір двоколісних велосипедів як класичного виконання, так і професійні спортивні. Рама велосипеда може бути білі розфарбована або взагалі виконана в мультяшному стилі з улюбденого мультфільму або супергероєм дитини.

Електромобілю варто приділити окрему увагу. У наш час цей дитячий транспорт виглядає один в один як справжня машина або спорт-кар. Це може бути або машина, або джип, або навіть ексклюзивний спортивний прототип, а може бути і бізнес-клас.

Купити транспорт для дітей - відмінне рішення!

Фізичний розвиток дитини обов'язковий, і батькам варто приділяти цьому увагу, тому купити дитячий транспорт просто необхідно в будь-якому віці дитини. Велосипеди, каталки і ходунки розвивають вестибулярний апарат дитини і вони є невід'ємним атрибутом в житті малюка.